Наш літопис

Екологiя i туризм Подiлля

Вiнничина — край багатий на туристичнi перлини. Надзвичайної краси природнi ландшафти, музеї, пам’ятки iсторiї та архiтектури, мiсця для органiзацiї активного дозвiлля та занять спортом. I все це — щоп’ятницi у програмi “Екологiя i туризм Подiлля”.

 

 

Телеканал «Смарт» — Вінніця

Німецький годинник, що йде задом наперед , вікторіанське дзеркало кінця 19 століття, купюри царської доби, та купа раритетних речей. Кожен з експонатів має свою історію і знаходиться у …… туалеті. Зробити з вбиральні музей вирішили у Вінниці. Нині сюди шикуються черги охочих не щоб справити природну потребу, а послухати історію рідного краю та доторкнутися до старовини. Проте, це не єдиний куточок старовини у «Вітальні щасливого часу». Тут кожна зала обладнана у стилі Прекрасної епохи. Стіни у газетних шпалерах вінницької преси 19-го та початку 20-го століть. А на стелажах — із десяток старовинних годинників та самоварів, порцелянові заварнички для чаю та інший антикваріат. Приміщення обрали теж невипадково. Колись саме тут був магазин колоніальних товарів пана Заваркіна. Нині, впевнені власники — саме його привид захищає від бід та підтримує дух старовини . Автор: Юлія Корчевська.

 

Джерело : Телеканал «Смарт» — Вінніця [ http://www.youtube.com/watch?v=CrTaQQ2DDY0 ]

 

Телеканал «ВІТА» — Вінніця

Музей-туалет заявився у Вінниці. Знаходиться він в однієї з кав’ярень міста. Спочатку власники зробили чайний магазин. Обставили його старовинними самоварами та запарниками. Потім за бажанням клієнтів організували кімнату для відпочинку. Про музей дивіться далі.

 

Джерело : Телеканал «ВІТА» — Вінніця [ http://www.youtube.com/watch?v=shxYel-KCo4]

 

Новорічні зустрічі у кав’ярні-музеї «Вітальня щасливого часу» при магазині-музеї «Панъ Заваркінъ та синъ»

 

Hаші зіркові гості